درباره ما

درباره ما

شرکت کار و تجارت بین الملل ایرانیان  با نام اختصاری  KTBI  با هدف واردات و فروش و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع از جمله انواع چیلرهای تراکمی آب خنک و هوا خنک و فن کویل و همچنین  اجرای پروژه های تاسیساتی و صنعتی توسـط تنی چند از مــهندسین مکانیک ومتخصصین بازرگانی و تجارت تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود تا بتواند بخشی از خلا های موجود (نبود محصول با کیفیت و قیمت مناسب) در بازار کشور عزیزمان را مرتفع و نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقاء کیفیت این صنعت ایفا سازد.از اینرو شرکت کار و تجارت سعی نموده تا با انتخاب و بهره گیری از مرغوبترین دستگاهها از برترین برندهای معتبر جهانی  با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی، حفظ محیط زیست و هوشمند بودن تاسیسات بتواند بخش قابل توجهی از بازار ایران را در اختیار گیرد.

ارائه راه حلهای مهندسی برای کلیه پروژه های سرمایشی و گرمایشی از یک سو و تنوع و کامل بودن سبد محصولات از سوی دیگر، امکان پاسخگوئی به نیازهای تهویه مطبوع مشتریان را  توسط کارشناسان متخصص این شرکت ، فراهم نموده است.

کیفیت قابل قبول و برتر محصولات و خدمات پس از فروش و از همه مهمتر وجدان کاری و تعهد به قرارداد با مشتریان ضامن موفقیت شرکت کار و تجارت می باشد.

این شرکت مفتخر است خود را به عنوان نماینده انحصاری شرکت ACM ایتالیا و نماینده رسمی شرکت Actionclima ایتالیا و Fujiair ژاپن در ایران معرفی نماید.

acm logo

شرکت ACM در سال ۱۹۸۷ میلادی توسط تنی چند از مهندسین متخصص در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع در شرق استان پادوا در کشور ایتالیا و در منطقه صنعتی Arzergrande تاسیس شد.در طول این سالها رویکرد شرکت ACM تولید محصولات با کیفیت و  راندمان بالا و دوستدار محیط زیست و رسیدن به شهرت در بازارهای داخلی و جهانی به عنوان تولید کننده در زمینه سیستم های تهویه مطبوع بوده است.این شرکت محصولات متنوعی از جمله چیلرهای اسکرال و اسکرو آب خنک و هواخنک ، مینی چیلر ، هواساز و  Roof- Top units  را تولید می نماید.

این شرکت در ژانویه سال ۲۰۰۴  نام خود را از ACM به ACM Kalte Klima تغییر داد.این کارخانه یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاههای تهویه مطبوع در کشور ایتالیا محسوب می شود که دارای کلیه امکانات تست و آزمایش بر اساس استانداردهای روز جهانی بوده و کلیه دستگاههای تولید شده در این کارخانه بر طبق استانداردهای جهانی مورد تست و آزمایش قرار گرفته و کنترل کیفی می شوند و سپس راهی بازار های داخلی و خارجی می شوند.

fugiair logo

شرکت Fujiair با حمایت و پشتیبانی فنی شرکت Nihon Fujiair ژاپن در کشور سنگاپور تاسیس و بیش از ۲ دهه فعالیت و تجربه در صنعت تهویه مطبوع این شرکت را به یکی از برندهای پیشرو در جهان تبدیل کرده است. حضور فعال و انجام پروژه های فراوان در کشورهای ژاپن ، مالزی ، هنگ کنگ ، اندونزی ، تایوان ، سنگاپور، اتحادیه اروپا و آمریکا خود موید این موضوع میباشد.

سیاست کاری این شرکت بر پایه حفظ محیط زیست و صرفه جویی حداکثری انرژی و راندمان بالا بوده و توانسته است استانداردهای معتبری همچون JIS , ARI , CB , CE , ISO  و دیگر استانداردهای بین المللی را دریافت نماید.شایان ذکر است واحد تحقیق و توسعه (R&D) شرکت  Fujiair نیز در کشور ژاپن و زیر نظر شرکت Nihon Fujiair می باشد.شرکت Fujiair بیش از ۵۰ محصول در مدل ها و ظرفیت های مختلف با کاربردهای مسکونی ، تجاری ، صنعتی و … را به مشتریان خود عرضه می کند.

شرکت Actionclima به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان تخصصی و حرفه ای در زمینه سیستم های تهویه مطبوع در شهر via biban کشور ایتالیا می باشد. این شرکت سازنده تخصصی انواع فن کویل های زمینی، کاستی، سقفی توکار، دیواری و کانالی در فشارهای استاتیکی و ظرفیت های مختلف و همچنین انواع هواسازها برای کاربردهای مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی می باشد.

سیاست کاری این شرکت همواره بر ارائه دستگاههایی با تکنولوژی مدرن ، پیشرفته و با کیفیت بالا بوده و با ارائه خدمات خوب به مشتریان خود سعی بر رضایتمندی هرچه بیشتر آنها داشته است.

.